I miejsce w konkursie makijażu „Reklama sparkli-makijaż collage”

2a

I Miejsce w kategorii „Wszechstronne zastosowanie sparki” w konkursie  Luizy Lenartowicz „Makijaż Collage-Reklama Sparkli” Marta Miazga „Mistyczna Afrykanka”

Fotograf: Marcin Denysiuk
Modelka: Monika Chmielecka

2a

Jury: Iwona Markowicz-Winiecka- artysta malarz, Kaja Tomalik-artystka tworząca papierowe rękodzieła , Karolina Jakubczak-technik graficzny, Simon Vollmeyer Fotograf ( Berlin Niemcy), Daria Moatti Desiner Textile ( wzornictwo na materiale)(Paryż Francja) , Luiza Lenartowicz Szkoła Wizażystów, Stagecolor Cosmetics

 

Luiza Lenartowicz: Gdyby,gdyby, gdyby to był collage i szarociemna skóra i stylizacja to byłby mój numer 1! Reklamuje świecenie się sparkli, kolorystykę i wszechstronność zastosowania (jeszcze warto by dołożyć palec lub dłoń z paznokciami pomalowanymi sparklami) i gdyby fotografia była o 1/4 jaśniejsza, a Sparkle czyściej zaaplikowane lub delikatniej lub zniewyraźniona fotografia lub komputerowo wyczyszczona, byłoby to dzieło sztuki ! A na dzisiaj jest to bardzo smakowity niczym czekoladka w złoto sparklowym opakowaniu rarytas, które czeka na delektację podniebienia smakosza.Gratuluję !

Kaja Tomalik : Ciemny makijaż, wtedy westchnęłam „to tak się błyszczą sparle?!” i myślę, że naprawdę efekt świecenia najbardziej uwypuklony na tym zdjęciu. Po przeczytaniu regulaminu widzę że niewiele tu jednak z kolażu, szarej skóry…szkoda

Daria Moatti: Golden Lady żyje w wymiarze ciemności , dlatego podkreśla swoją urodę złotym piaskiem , który miesza z brązowym, aby odbijało się od niej troszkę światełka z wymiaru jasności który jest bardzo daleko.Znalazła też turkusowo – metalowy kamień , który rozdrabnia i nakłada na swoje powieki, aby nadać uroku całej monotonii wymiaru ciemności na usta nakłada , dla swojego mężczyzny oczywiście, wyciąg z magicznej renenculi, która dostaje od swojej najlepszej przyjaciółki z wymiaru jasności czuje wtedy podniecenie swojego mężczyzny i czuje że jest pożądana.

Karolina Jakubczak-technik graficzny: Pierwsze skojarzenie: upał, lato, zmysłowość, aromatyczne perfumy. To zdjęcie ma urzekający klimat. Makijaż trzeba było by edytować na żywo, a rozjaśnienie fotografii zajmuje mniej niż minutę, więc fotografii nawet nie oceniam, bo to zawsze można zmienić, ale dla mnie nie ma czego zmieniać. Aż skojarzyłam sobie Ciebie z szaloną Menadą (bachantką). Urzekłaś mnie.

Iwona Markowicz-Winiecka: Głęboki światłocień wydobywa refleksy światła. Kompozycja przypominająca gorące rytmy Czarnego Lądu. Aż się prosi wprowadzenie charakterystycznych dla ludów Afryki elementów malowania twarzy.

Simon Vollmeyer Fotograf ( Berlin, Niemcy):
Miejsce 1.
Marta Miazga „Mistyczna Afrykanka”.
Bardzo piękna prawie, że mistyczna fotografia.
Bardzo dobrze umieszczone światło, wydobywające sparklowy ,świetlisty charakter makijażu
Konkretne i skoncentrowane na najważniejszym.
Piękna poza i wrażenie.

eine Gewinnerliste:
(kurze Anmerkung: Du wirst sehen, das ich eher auf die Reduzierteren Bilder stehe. Zu viel drumherum und zu viele Bildelemente machen ein Bild unruhig und lenken vom wesentlichen ab. Ich mag auch eher Makeup, das nicht aufdringlich wirkt, wo nicht alles was man machen kann auf dem Gesicht zu finden ist.)
Platz 1. (Marta Miazga) mit Abstand
Sehr schönes fast schon mystisches Foto.
Sehr gut eingesetztes Licht um den sparkling Charakter des Makeup hervorzuheben.
Sehr reduziert mit dem Focus auf dem Wesentlichen
Schone Pose und Ausdruck