Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości


  • Administratorem Twoich danych osobowych jest MM-makeup Marta Miazga ul. Słoneczna 4, 83-032 Pszczółki.
  • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
  • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
  • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.
  • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
  • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych odbywa się poprzez – e-mail: kontakt@mm-makeup.pl, Tel. 506668449
  • Twoje dane będą/ nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.

MM_logo

telefon: 506-668-449

mail: kontakt@mm-makeup.pl

Dane firmowe: MM-makeup Marta Miazga

 ul. Słoneczna 4, 83-032 Pszczółki

NIP: 6040007632

NR KONTA FIRMOWEGO: 84 1140 2004 0000 3502 7338 7868

Studio:

 ul. Grunwaldzka 92/98 m 51,XIII p.

(wieżowiec „Olimp”obok CH Manhattan i restauracji Aioli)
Gdańsk Wrzeszcz