Makijaż ślubny

Kwestia modnego makijażu jest szczególnie ważna podczas wyjątkowo istotnych uroczystości.

Zdecyduj się na profesjonalny makijaż, który podkreśli Twoje piękno w tym najważniejszym dniu.

Oferuję makijaż ślubny oraz dla osób z otoczenia Panny Młodej
z dojazdem do Klientek na terenie Trójmiasta.

Dodatkowo oferuję przedłużanie rzęs (oferta)
Nie czekaj, zarezerwuj termin już dziś!


Rezerwacja jest ważna po wpłacie zaliczki na konto firmowe (w ciągu pięciu dni od wspólnego ustalenia szczegółów)

mm_logo

Cennik

Podstawę mojej pracy stanowią wysokiej jakości kosmetyki profesjonalne dla wizażystów.

 • makijaż ślubny - 200 zł (kępki rzęs w cenie, makijaż dekoltu również, plecy, ręce itp wymagające korekty 30zł)
 • makijaż próbny - 200 (wykonywany u mnie w studio)
 • makijaże dla osób z otoczenia  Młodej Pary- 150 zł (kępki rzęs w cenie, makijaż dekoltu również, plecy, ręce itp wymagające korekty 30zł)
 • korekta Pana Młodego (korekta niedoskonałości i zmatowienie twarzy) – 30 zł
 • makijaż wieczorowy/okazjonalny/sesja – 200 zł (kępki rzęs w cenie)

Pakiet ślubny z dojazdem

makijaż próbny i ślubny Panny Młodej plus min. 4 osoby z otoczenia Panny Młodej i dojazd do miejsca wskazanego przez Pannę Młodą (na terenie Gdańska w cenie, poza Gdańskiem- kilometrówka). Korekta Pana Młodego gratis.

Obowiązuje zaliczka i podpisanie umowy.

Na wszelkie zapytania proszę kierować na adres mailowy z wyszczególnieniem w treści: nr tel kontaktowego, daty makijażu, liczby osób do malowania, gdzie miałabym dojechać i na którą godzinę jest uroczystość.  Bez tych szczegółów nie będę odpisywać na wiadomości! Formularz poniżej.

Makijaż próbny wykonuję u siebie w studio ul. Grunwaldzka 92/98 m 51, 13 piętro (od pon-pt oprócz sobót, gdyż wtedy wykonuję makijaże ślubne).
PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ.


Uwaga!
Klientki są umawiane na konkretne godziny, w przypadku spóźnienia Klientki – powyżej 15 minut, zastrzegam sobie możliwość nie wykonania usługi. Proszę o zrozumienie i punktualność – jej brak skutkuje opóźnieniem dla innych.

Formularz zgłoszeniowy

Jeśli jesteś zdecydowana na wykonanie usługi, wypełnij poniższy formularz – skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu umówienia szczegółów

Imię i nazwisko (wymagane)

Data ślubu (wymagane)

Gdzie miałabym dojechać? (wymagane)

Liczba osób do malowania (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu kontaktowego (wymagane)


 • Administratorem Twoich danych osobowych jest MM-makeup Marta Miazga ul. Słoneczna 4, 83-032 Pszczółki.
 • Twoje dane osobowe podawane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane, wyłącznie do podjęcia określonych działań na Twoje żądanie, np. w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie wysłane drogą elektroniczną poprzez zapis na stronie Administratora.
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do przesłania odpowiedzi na Twoją wiadomość.
 • Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres niezbędny do udzielania odpowiedzi, a następnie zostaną usunięte, chyba że zdecydujesz się korzystać z naszych usług i pozostawisz je na innej podstawie i we wskazanym Ci celu.
 • Twoje dane osobowe będą udostępnianie innym odbiorcom danych, takim, jak serwisy świadczące usługi utrzymania systemu informatycznego i hostingu, dostawcę usługi poczty elektronicznej itp. jeśli okaże się to konieczne.
 • Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo żądania dostępu do danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w zakresie ochrony danych. Przysługuje Ci też prawo do bycia zapomnianym, jeśli dalsze przetwarzanie nie będzie przewidziane przez aktualnie obowiązujące przepisy prawa.
 • Posiadasz też prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na przetwarzanie danych, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
 • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych odbywa się poprzez – e-mail: kontakt@mm-makeup.pl, Tel. 506668449
 • Twoje dane będą/ nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania.